„… Szlachetne ciało Syna Bożego, zrodzone z czystej Dziewicy i przebywające trzy dni w grobie, zostało dotknięte przez chwałę Ojca, otrzymało ducha i ponownie powstało do nieśmiertelności, czego nikt nie może wyjaśnić ani myślał ani słowem.”

Św. Hildegarda z Bingen

Kontemplując wraz z całym Kościołem wielkie Tajemnice naszej wiary – Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Pana Jezusa pragniemy złożyć serdeczne życzenia.

Niech strumienie łask płynące z uwielbianych Ran Jezusa dotkną naszych serc i uzdolnią je do ofiarnej miłości. Życzymy, aby TEN, który oddał się w nasze ręce i pozostał z nami do skończenia świata umacniał wiarę i budził nadzieję na zwycięstwo, prawdy i piękna.

Niech Jego obecność przenika codzienność i utwierdza w przekonaniu, że Bóg i Jego Miłość jest w samym centrum dokonujących się zmian i wydarzeń i niech ta świadomość rodzi w sercu bezgraniczną ufność i pokój.

Maryja –Ta stojąca pod krzyżem i Ta z Poranka Wielkanocnego niech uczy konsekwentnego podążania za Synem zarówno w codzienności wiary jak i w blasku chwały.

 Złączone w śpiewie radosnego Alleluja

Mniszki Benedyktynki z Drohiczyna

KONTAKT

TELEFON

511 656 291

E-MAIL

dmb.drohiczyn@gmail.com

ADRES

ul. Benedyktyńska 6

17-312 Drohiczyn

KONTAKT

TELEFON

511 656 291

E-MAIL

dmb.drohiczyn@gmail.com

ADRES

ul. Benedyktyńska 6

17-312 Drohiczyn